O společnosti

JPS stavební s.r.o. se zaměřuje na realizaci pozemních a průmyslových staveb v roli generálního dodavatele, případně i realizací dílčích stavebních procesů pro vyššího dodavatele. 


Charakter realizovaných objektů pozemních a průmyslových staveb není omezen. Provádíme stavby bytové a občanské stejně jako stavby pro průmysl nebo zemědělství. Přikládáme reference realizovaných staveb. Naše firma vznikla na jaře v roce 2014, takže už teď máme za sebou mnoho zkušeností a realizovaných zakázek. Máme bohaté zkušenosti se zakázkami podobného typu. Naše firma JPS stavební s.r.o. má sídlo v Olomouci, což je výborný výchozí bod pro Vaše zakázky po celé České republice i na Slovensku.

Naši pracovníci provádějí veškeré stavební práce navržené v klasických technologiích i včetně nových a inovovaných systémů. Jsme schopni provádět veškeré stavební práce od zdění, montážní práce, VZT, obklady, dlažby, vodoinstalatérské práce, topenářské práce, elektroinstalační práce, podlahářské práce, sádrokartonové konstrukce, zateplovací systémy a vnitřní i venkovní omítky různých stupňů složitosti navržené v různých technologiích. Veškeré dodávky a montáže plníme v dohodnutých termínech. Máme tým kvalitních odborníků na veškerá řemesla. 


Reference:

Sport:


Drogerie a parfumerie

Lékárny

Spodní prádlo

Zábava

Občerstvení

Ostatní obchodní jednotky